SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

ROBIMY MASECZKI

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia27/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Nadal mamy obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Spróbujmy zrobić z tego użytek i potraktować jako niezłą zabawę dla młodszych i nieco starszych. Jak w prosty sposób wykonać maseczki metodą origami wyjaśniamy korzystając z informacji zawartej w jednym z artykułów w naszych Aktualnościach. Wystarczy kliknąć w link poniżej: 

https://www.swiat-dzieci.eu/aktualnosci,376,pierwsza-dama-zacheca-do-samodzielnego-wykonania-maseczki-.html

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.