SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

NADMUCHUJEMY BALONY I .......

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia28/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Balony przeważnie kojarzą się z dobrą zabawą. Tym razem proponujemy, aby taką bez okazji przygotować w domu. Nadmuchiwanie balonów pozostawmy dzieciom - to część frajdy. Wykorzystujemy wszystkie balony jakie mamy, nadmuchujemy (my lub dzieci) i .... tańczymy z nadmuchanymi balonami! Część z nich możemy upiąć wykorzystując tasiemkę lub sznurek, inne swobodnie przemieszczają się po podłodze. Udanej zabawy!

                                                                     

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.