SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

UDAJEMY CZŁONKÓW RODZINY

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia29/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

 

Świetną zabawą jest przebieranie w członków rodziny. Dzieci korzystają ze wszystkich dostępnych w domu ubrań i przebierając się udają poszczególnych domowników. Rodzice muszą odgadnąć kto jest kim. Fajna zabawa na weekend, kiedy macie trochę więcej czasu wolnego.  

 

                                                         

 

                                

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.