SZKOŁY Przedszkola Kluby malucha Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze KINO TEATR FILHARMONIA OPERA Sale Zabaw

MAMA I TATA IDĄ DO FRYZJERA

Miejsce wydarzenia--

Data wydarzenia30/05/2020

Godzina wydarzenia00:00

Czasami dzieci lubią wcielać się w role osób dorosłych, zwłaszcza jeżeli chodzi o wykonywane zawody. Fryzjer to jeden z ich ulubionych zawodów, dlatego pozwólmy dzieciom chociaż raz pofantazjować z naszymi włosami - oczywiście w granicach rozsądku. Do małego fryzjera idzie mama, tata, ale też babcia i dziadek- wszyscy dorośli :).  

                                                                                                  

            

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.