BAJKOWA NIEDZIELA

Miejsce wydarzeniaZAGINIONY ŚWIAT - MYŚLĘCINEK

Data wydarzenia02/08/2020

Godzina wydarzenia12:00

 

Niedziela 2 sierpnia br.zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Zaplanujcie sobie rodzinny dzień w Myślęcinku, gdzie już od godziny 12:00 dla  dzieci przygotowano moc atrakcji.

Klaun, zabawy z Elsą i Anną, występy taneczne, gra terenowa, nauka jazdy na deskorolce – to tylko niektóre z propozycji, jakie będą czekać na dzieci w Zaginionym Świecie. To przecież „Bajkowa niedziela”!

                     

 

Źródło: www.myslecinek.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.