MAŁE ANIMOCJE DLA DZIECI 3+

Miejsce wydarzeniaMCK, KINO ORZEŁ

Data wydarzenia25/10/2020

Godzina wydarzenia10:00

Małe Animocje Konkurs Filmów dla Dzieci 3+

Hen, hen na północy mieszka bardzo bardzo gburowaty niedźwiedź polarny. Pewnego dnia przychodzi do niego niespodziewany gość…
Mała sowa-śpioszka bardzo chce zasnąć w ciągu dnia, ale nie może przez głośnych sąsiadów.


W pewnej puszczy mieszka pewna prymitywna rodzina. Mama pragnie tylko, aby wszyscy byli najedzeni i zdrowi. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia – jej syn przynosi do domu szczeniaka.

Misie chcą ugotować coś, czego jeszcze nigdy nie jadły. W książce kucharskiej znajdują przepis na trufle, rzadko spotykane grzyby, o rzekomo nieopisanym smaku.

Pan Wilk właśnie zjadł wykwintny obiad. Najedzony, idzie na spacer po lesie, tylko po to, aby wszyscy mogli się przekonać, że naprawdę jest najsilniejszym zwierzęciem w okolicy!

Muzyczny film animowany o zerowym budżecie. Film i aranżacja muzyczna powstały na podstawie improwizowanej piosenki o słońcu i wodzie, zaśpiewanej przez Gucia – pięcioletniego syna reżysera.

Pewien wilczek ma prawdziwych przyjaciół, którzy pomagają mu spełnić marzenia, myślą o nim i używając wyobraźni, dają mu to, co najlepsze.

Trzy małe kotki, Cookie, Pudding i ich siostrzyczka Candy, tak jak inne dzieci, lubią się bawić i badać otaczający je świat.

Krótka, okrągła opowieść o dziewczynce, którą dziadek uczy jazdy na rowerze, a ona przy okazji odkrywa, że prawdziwa przygoda rozpoczyna się na końcu drogi.

Starzejąca się czarownica potrzebuje małego dziecka do czarów, które przywrócą jej młodość. Jednak gdy przynosi do domu malutką księżniczkę, nic nie idzie zgodnie z planem.

Teledysk dla dzieci, którego bohaterem jest pracowity Kret. Opowiada o tym, jak różne mogą być punkty widzenia i jak wiele od nich zależy…
Bilety - 5zł

Źródło: https://mck-bydgoszcz.pl/male-animocje-konkurs-filmow-dla-dzieci-10-92/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.