ZAJĘCIA DLA CAŁEJ RODZINY

Miejsce wydarzeniaMODRACZEK Ul. Ogrody 15

Data wydarzenia28/11/2020

Godzina wydarzenia00:00

To nowa propozycja zajęć dla całej rodziny.

To spotkania w trakcie których rodzice wraz ze swoimi dziećmi będą rozwijać kreatywność tworząc magiczne upominki, dekoracje i wiele innych "wytwórników" naszej wyobraźni. Będziemy poznawać różne techniki dekorowania, zdobienia i wytwarzania nietuzinkowych drobiazgów.

Na spotkania będziemy Państwa zapraszać w soboty, dlatego prosimy "śledzić" nasze aktualności oraz naszego facebooka bo to własnie tam będą pojawiały się informacje o zajęciach.

By uczestniczyć w Rodzinnym Wytwórniku Różności wystarczy zapisać się na zajęcia telefonicznie 787-097-639 lub mailowo modraczek@smbudowlani.pl (ilość miejsc ograniczona) 

 

Zajęcia są bezpłatne.

szczegóły:https://modraczek.smbudowlani.pl/zajecia.php?id=1640

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.