KOSMICZNA PODRÓŻ GULIWERA

Miejsce wydarzeniaSTARY RYNEK

Data wydarzenia27/08/2021

Godzina wydarzenia20:00

Widowisko familijne – Klinika Lalek ,,Kosmiczna podróż Guliwera”

Widowisko familijne, 27 sierpnia (piątek), 20:00, Stary Rynek, wstęp wolny !!!

„Kosmiczna Podróż Guliwera” na motywach powieści Jonathana Swifta pt. „Podróże Guliwera”.

Aktualnie znaleźliśmy się w przełomowym momencie historii naszej planety.

Nocą 21 grudnia 2020 roku świat wszedł w Erę Wodnika. Planety Jowisz z Saturnem ustawiły się wobec siebie na niebie w jednej linii tak, że widziane z Ziemi wyglądały na nieboskłonie jak jedna planeta. Według astrologów oznacza to ogromne zmiany w ludzkiej mentalności.

Nadejście Ery Wodnika obwieszcza światu koniec starego i początek nowego życia. Koniec wojen i kłótni – początek pokoju i szacunku wobec natury i wszystkich istot. Nie wystarczy żyć, liczy się to jak żyjesz”.

„Kosmiczna Podróż Guliwera” to spektakl dla dzieci i dorosłych.

WSTĘP WOLNY

Ruszamy razem w kolejną podróż. Na magicznym statku Guliwera płyniemy do gwiazd.

Tymczasem na podobieństwo meteorytu spada z nieba na Ziemię wielkie Kosmiczne Jajo z informacją dla ludzkości. Niefortunnie uderza prosto w okręt Guliwera i łamie go wpół. Następnie toczy się aż do Krainy Liliputów, gdzie nieustannie trwają absurdalne wojny.

Teraz tylko Guliwer może pomóc Jaju wrócić na niebo, by spełniła się przepowiednia gwiazd o nowej erze miłości i szacunku wobec wszystkiego i wszystkich.

 

Szczegóły: https://pozytywkafestiwal.pl/widowisko-familijne-klinika-lalek-kosmiczna-podroz-guliwera/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.