Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Środowe Czytanie i Działanie w Kamienicy 12

Miejsce wydarzeniaTuCzyTam. Kamienica 12 Bydgoszcz, ul. Poznańska 12

Data wydarzenia17/10/2018

Godzina wydarzenia17:00

 

Wygodne życie w wielkim mieście, ile jest warte, na ile niezagrożone i czy jego utrata to prawdziwa strata? O tym z Panem Jeleniem w środę 17 października o godzinie 17:00.
Przybywajcie, dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia. Poznacie książkę adresowaną do dorosłych i dzieci, a kolejno oddamy się razem twórczym aktywnościom.
WSTĘP WOLNY, jednak konieczne są ZAPISY, na adres email: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "środa 17" 
Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Bydgoszczy.

 

źródło: https://web.facebook.com/events/789482681383197/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.