Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

X AUDYCJE MUZYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Miejsce wydarzeniaFilharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Andrzeja Szwalbego 6

Data wydarzenia18/10/2018

Godzina wydarzenia08:15

 

 

18.10.2018 , godz. 8.15, 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 - sala kameralna 

"Roztańczona niespodzianka wyskakuje z paczki"

Październikowe spotkanie będzie opowiadać o tańcu. Niczego więcej nie powinniśmy zdradzać, wszak to niespodzianka. Zaprezentowane zostaną fragmenty kompozycji Piotra Czajkowskiego i te grane będą w czasie rzeczywistym, na żywo i tańczone w paczce, ale zabrzmią także utwory wcześniej zarejestrowane i to niekoniecznie przez muzyków klasycznych.

 

źródło: http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl//edukacja/wydarzenia/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.