Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Spotkanie dla dzieci z zooterapeutką

Miejsce wydarzeniaKsięgarnia "Gratka" Jezuicka 24, 85-102 Bydgoszcz

Data wydarzenia12/10/2018

Godzina wydarzenia17:30

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z zooterapetką, która opowie o innych przyjaciołach niż pieski i kotki czy gryzonie. Oczywiście nie zabraknie informacji o obowiązkach jakie mamy jako opiekunowie zwierząt (czy to dużych czy małych) oraz o czym trzeba pamiętać decydując się na zwierzątko w domu. Spotkanie odbędzie się w Księgarni Gratka przy ulicy Jezuickiej 24.

Spotkanie z zooterapeutką to jedno z wielu wydarzeń kulturalnych, które będziemy realizować w ramach projektu "Gratka dzieciom". 

 

Wstęp wolny!


Projekt "Gratka dzieciom" zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

 

 

źródło: https://web.facebook.com/events/496278237505707/

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.