Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Dziecięce Graffiti

Miejsce wydarzeniaBiały Spichrz - Zbiory Archeologiczne (MOB), Mennica 2, Bydgoszcz

Data wydarzenia06/12/2018

Godzina wydarzenia16:30

Mikołajkowe spotkanie, podczas którego zapraszamy na wystawę ”W ogrodzie Bydgosta”. Dowiemy się jak nasi przodkowie przygotowywali się do Świąt. Zachęcamy  do skorzystania z zajęć i lekcji z warsztatami dotyczącymi  Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: https://www.bydgoszcz.pl/kultura/kalendarium-imprez/wydarzenie/info/2018/12/-/id/14574/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.