Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Akademia Wiolimisia

Miejsce wydarzeniaFilharmonia Pomorska, Andrzeja Szwalbego 6, Bydgoszcz

Data wydarzenia15/12/2018

Godzina wydarzenia11:00

WIOLIMIŚ PRZEDSTAWIA: GWIAZDOR FILHARMONII
Janusz Żak śpiew
Krzysztof Biernacki klarnet, saksofon
Joanna Oleś-Strojna taniec
Katarzyna Nowaczewska-Manthey fortepian
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

Bohaterem wszystkich wykładów jest WioliMiś. Podczas tego spotkania odda swoje najważniejsze miejsce komuś innemu. Zaprosi gwiazdora….Filharmonii. Kto to jest gwiazdor w świecie muzycznym? Kogo tak  nazwiemy i jakie musi mieć cechy? Czym się powinien wyróżniać wśród muzyków? Będzie to okazja do poznania wyjątkowych artystów, gwiazd estrady…ale też z racji zbliżających  się świąt liczymy na gwiazdora z workiem pełnym prezentów, muzycznych prezentów.

Bilety do nabycia na www.bilety24.pl, w kasie biletowej FP tel. 52 321 02 34
oraz w Biurze Podróży „Wakacyjny świat” ul. Magnuszewska 8, Bydgoszcz tel. 52 320 52 29

Źródło: http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl/blog/wydarzenia/akademia-wiolimisia-44/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.