Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Teatrzyk świąteczny

Miejsce wydarzeniaKsięgarnia "Gratka" Jezuicka 24, 85-102 Bydgoszcz

Data wydarzenia14/12/2018

Godzina wydarzenia17:30

Chcemy zaprosić wszystkie dzieci na teatrzyk stoliczkowy, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie 17.30 w Księgarni Gratka przy ulicy Jezuickiej 24. Wstęp wolny dla wszystkich - nie obowiązują bilety, ani wcześniejsza rezerwacja miejsc - zapraszamy wszystkich :)

Więcej informacji już wkrótce!

Przedstawienie teatrzyku to jedno z wielu wydarzeń kulturalnych, które będziemy realizować w ramach projektu "Gratka dzieciom". Zapraszamy do śledzenia fb naszej Księgarni, gdzie wkrótce zamieścimy więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń.

Projekt "Gratka dzieciom" zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

Źródło: https://www.facebook.com/events/1942689169360989

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.