Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

CIAŁO. Sensoryczne spotkanie z książkami i NAJmłodszymi.

Miejsce wydarzeniaKOGEL MOGEL ul. A. G. Siedleckiego 10, 85-868 Bydgoszcz

Data wydarzenia08/12/2018

Godzina wydarzenia10:30

CIAŁO. Znane, a wciąż zaskakuje. Zaskakują też PYTANIA DZIECI. JESTEŚMY NA NIE PRZYGOTOWANI, dzięki książkom.
PRZYBYWAJCIE, poczytamy świat z pomocą książek. Dotkniemy, posmakujemy, posłuchamy...? Z pewnością znów spróbujemy zbudować trwałą relacje Waszych dzieci z książkami.
Zabierzcie swoje dzieci w wieku od 1,5 do 4 lat i PRZYBYWAJCIE 
Zapraszamy Rodziców z Dziećmi. 
Zobaczcie, jak dobierać książki dla dzieci, jak łączyć je z innymi dyscyplinami sztuki i życia oraz jak pobudzać zmysły dziecka w celu rozmiłowania w lekturze i pobudzenia integracji sensorycznej.
PAMIĘTAJCIE O STROJU NA ZMIANĘ :).
WSTĘP WOLNY, jednak KONIECZNE SĄ ZAPISY na adres: biuro@nowe-pokolenie.pl, w temacie wpisujcie: "czytam, 8".
Zajęcia prowadzi Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz w ramach działań Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz

Źródło: https://www.facebook.com/events/336863840459743/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.