Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Akademia Focusa - Językowy luty

Miejsce wydarzeniaFocus Mall Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47

Data wydarzenia12/02/2019

Godzina wydarzenia10:00

 
 
Nauka przez zabawę i doświadczenia? Tak! I to co wtorek w Akademii Focusa!
 
 
 
W ramach cotygodniowych zajęć uczestnicy warsztatów będą mieli okazji zdobywać wiedzę w oparciu o wykonane doświadczenia i eksperymenty w specjalnie przygotowanej, kolorowej strefie, wyposażonej w pomoce naukowe dla najmłodszych. W ramach cyklu spotkań na zajęciach pojawiać się będą również specjaliści z różnych dziedzin. Projekt realizujemy we współpracy z kanałem edukacyjnym dla dzieci – DaVinci.
Zajęcia pogrupowane zostały w miesięczne bloki tematyczne, o których będziemy informować z wyprzedzeniem. W każdy wtorek w danym miesiącu odbędą się inne zajęcia w danej tematyce.
Warsztaty odbywają się w godzinach 10:00-18:00, w tym w godz. 10:00-12:15 zapraszamy grupy zorganizowane.
Tematy najbliższych zajęć:
 
Językowy luty:
Podczas każdego ze spotkań dzieci poznają tradycję oraz kulturę danego kraju, a także nauczą się podstawowych zwrotów w danym języku...
 
05.02.2019 – język niemiecki
12.02.2019 – język angielski
19.02.2019 – język francuski
26.02.2019 – język chiński
 
 
źródło; https://focusbydgoszcz.pl/aktualnosci/akademia-focusa/
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.