Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Małe Animocje - "Żubr Pompik"

Miejsce wydarzeniaMCK Bydgoszcz, ul. Marcinkowskiego 12-14

Data wydarzenia17/02/2019

Godzina wydarzenia12:00

 

W ramach Małych Animocji MCK zaprasza na film o Żubrze Pompiku. 

Wstęp: 5 zł

Po projekcji filmu Skrzynka na bajki zaprasza na kiermasz książek z Żubrem Pompikiem i kilkoma innymi leśnymi bohaterami, a zaraz po kiermaszu na książkowo-plastyczno-ruchowe warsztaty z bohaterami książek Tomasza Samojlika. Na warsztatach będziemy poznawać zwyczaje żubrów, tropić zwierzęta i... inne dzieci! Wybierzemy się w podróż do jednego z polskich parków narodowych, przez które wędrował Pompik z rodziną.

Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci w wieku 4+

Liczba miejsc ograniczona - obowiązują zapisy: weronika.placzek@mck-bydgoszcz.pl
 

 

źródło: http://mck-bydgoszcz.pl/?p=wydarzenia&id=9442

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.