Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Zajęcia dla dzieci w bibliotece na Okolu

Miejsce wydarzeniaWiMBP filia nr 3, Bydgoszcz-Okole, ul. Grunwaldzka 33

Data wydarzenia13/06/2018

Godzina wydarzenia09:30

"Poznaj Kruka Kraka, który przez gumę balonową płakał: serce pełne zieleni wszystko zmieni" - taki długi i tajemniczy tytuł noszą zajęcia z twórczego myślenia w Bibliotece na Okolu. Inspiracją do nich jest tekst Małgorzaty Strzałkowskiej, pt.: "Panna Marianna i kruk Krak." 

Przybywajcie z dziećmi do biblioteki na godz. 9:30

 

źródło: http://wimbp-bibliotekanaokolu.blogspot.com/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.