Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Zajęcia dla dzieci w bibliotece na Okolu

Miejsce wydarzeniaWiMBP filia nr 3, Bydgoszcz-Okole, ul. Grunwaldzka 33

Data wydarzenia13/06/2018

Godzina wydarzenia12:00

Tym razem w bibliotece odbędą się zajęcia pt.  "Co kryje tajemniczy kuferek?" związane z bydgoskim Szlakiem Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O.

Dzieci dowiedzą się, z jakim obiektem dany rekwizyt jest powiązany i jednocześnie przybliży im to historię naszego miasta. 

Prowadzenie: Kinga Puchowska - koordynator "Szlaku wody, przemysłu i rzemiosła w Bydgoszczy TeH2O".

 

źródło: http://www.old.zs32.bydgoszcz.pl/, http://wimbp-bibliotekanaokolu.blogspot.com/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.