Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Brzechwa w bibliotece - zajęcia dla dzieci

Miejsce wydarzeniaWiMBP filia nr 3, Bydgoszcz-Okole, ul. Grunwaldzka 33

Data wydarzenia18/06/2018

Godzina wydarzenia10:30

 

"Brzechwa w bibliotece, czyli Brzecholudki wypędzają smutki: kto może wybrać się za morze?" - taki długi tytuł noszą zajęcia z twórczego myślenia w Bibliotece na Okolu. Inspiracją do nich jest wiersz Jana Brzechwy, pt.: "Sójka". Przybywajcie do biblioteki na godz. 10:30.

 

źródło: http://wimbp-bibliotekanaokolu.blogspot.com/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.