Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Robimy Bajkę - warsztaty impro dla dzieci!

Miejsce wydarzeniaKamienica 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Data wydarzenia31/03/2019

Godzina wydarzenia11:00

 

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty.
Uczestnicy zobaczą na czym poleca improwizacja, jakie są jej zasady i jak dzięki nim stworzyć ciekawą historię. Przede wszystkim będzie to świetna zabawa. W improwizacji najważniejsza jest współpraca i człowiek obok, a to wartości, które zawsze warto przypominać.

Grupa dla dzieci 7-11 lat.
Miejsc 12, w przypadku większej ilości chętnych utworzona zostanie dodatkowa grupa.
Wydarzenie ma charakter charytatywny!

Opłata wynosi minimum 30 zł i zostanie przeznaczona na Ignacego, chorego na mukowiscydozę.  Poczytać o nim możecie na Cie choroba.

Zapisytrzyslowaimpro@gmail.com

Warsztaty poprowadzi uwielbiany przez dzieciaki improwizator z grup Trzy Słowa i Bujdy i Bajania, nauczyciel robotyki, scenarzysta i miłośnik słowa Cezary Markiewicz. Wesprze go koleżanka ze sceny Ada Żurawska.

Zapraszamy! 

Pomagamy!

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/383256372277220/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.