Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Jak Jędrek pokonał Północny Wiatr - teatrzyk stoliczkowy

Miejsce wydarzeniaKsięgarnia "Gratka" Jezuicka 24, Bydgoszcz

Data wydarzenia15/03/2019

Godzina wydarzenia17:30

 

Zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk stoliczkowy pt "Jak Jędrek pokonał Północny Wiatr", który odbędzie się 15 marca (piątek) o godzinie 17.30 w Księgarni Gratka przy ulicy Jezuickiej 24. Teatrzyk poprowadzi Pani Kasia - bajarka. Przedstawienie skierowane jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym kl. I-III.

Wstęp wolny dla wszystkich dzieci. Nie obowiązują bilety. Nie ma wcześniejszych zapisów. Można po prostu przyjść i cieszyć się z przedstawienia! 
Projekt "Gratka dzieciom" zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Miasta Bydgoszczy.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/244245413181159/ 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.