Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Co słychać? Sensoryczne czytanie i działanie z NAJmłodszymi

Miejsce wydarzeniaKamienica 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz

Data wydarzenia16/03/2019

Godzina wydarzenia11:00

 

Znacie tę formułę według pomysłu i prowadzenia Lucyny Brzezinskiej-Eluszkiewicz? To spotkania, na które zapraszamy Rodziców (jak najbardziej dorosłych) i dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Poznacie na nich NAJlepsze książki dla NAJmłodszych. W oparciu o te książki wybierzecie się  na czytanie świata, przez wzrok, słuch, dotyk, smak, węch...
Tym razem spotkacie się z książkami o dźwiękach... i ciszy.


Zajęcia są odpłatne (30 zł). W cenę wliczony jest mały poczęstunek dla dużych i małych (po zajęciach).

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Piszcie email na adres: tuczytam@op.pl, w temacie wpisujcie "sobota,16"


KONIECZNIE ZABIERZCIE UBRANIA NA ZMIANĘ, PRZYNAJMNIEJ DLA DZIECI.


W grafice wydarzenia wykorzystano ilustrację Cori Doerrfeld z książki "A królik słuchał" wydanej przez Wydawnictwo ADAMADA.

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/566667300410910/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.