Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Maluchy w muzeum – środy sensoryczne dla najmłodszych

Miejsce wydarzeniaMuzeum Okręgowe w Bydgoszczy, ul. Mennica 6, Wyspa Młyńska

Data wydarzenia13/06/2018

Godzina wydarzenia11:00

 

 

Muzeum zaprasza maluchy w wieku od 0 do 3 lat do udziału w warsztatach sensorycznych.
To wyjątkowe 2 godziny dla rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy stymulowany jest rozwój dzieci. Dla rodziców warsztaty są świetną okazją do rozmów oraz wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat wychowywania potomstwa. Podczas zajęć maluchy pozostają pod opieką rodziców.

Opłata za warsztaty: 5zł (bilet wstępu łączny dla dziecka i opiekuna).

Obowiązują zapisy: tel. 52 58 59 914 lub 910 lub mailowo: edukacja@muzeum.bydgoszcz.pl.

 

źródło: http://muzeum.bydgoszcz.pl/wydarzenia/4,9869,0,0,Maluchy-w-muzeum--srody-sensoryczne-dla-najmlodszych,1

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.