Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Zatańcz ze mną, mamo, tato - warsztaty taneczne

Miejsce wydarzeniaSala kinowo-widowiskowa MCK, Bydgoszcz

Data wydarzenia27/04/2019

Godzina wydarzenia10:00

 

Warsztaty taneczne, gdzie dzieci i dorośli wspólnie bawią się, poznając proste układy choreograficzne. 

Uczestnicy, po energetycznej rozgrzewce, nauczą się krótkiej choreografii, luźno nawiązującej do andaluzyjskiego tańca flamenco.

Taniec daje wiele korzyści, jest zarówno formą sportu, jak i rozrywki, a także pracy nad sobą. Uaktywnia nie tylko ludzkie ciało, ale także umysł i emocje. Pozwala wyrażać, poznawać i rozwijać samego siebie. Warsztaty te pomagają zdobyć pewność siebie, stymulują aktywność i zachęcają do lepszego, wzajemnego poznania.

Wstęp: wolny!

 

Źródło: http://www.mck-bydgoszcz.pl/?p=wydarzenia&id=9713

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.