Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

RYTMIKA

Miejsce wydarzeniaDOM EDUKACYJNO-KULTURALNY „REGNUM” ul. Siedleckiego 10-12, Bydgoszcz

Data wydarzenia17/04/2019

Godzina wydarzenia17:45

 

Zajęcia popołudniowe to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego. Szczególnie, jeżeli chcemy odpocząć od przedświątecznego zamieszania. Zanim nasze domy udekorują się pisankami, zapachną żurkiem i wielkanocnymi babkami i mazurkami, warto spróbować nowych zajęć! 

Na początek coś dla maluszków i ich rodziców. Jeżeli Twoje dziecko jeszcze nie chodzi do żłobka lub przedszkola, ale już teraz chcesz zadbać o jego harmonijny rozwój, zapraszamy na:

  • Rytmikę - proste piosenki i przyśpiewki oraz zabawy plastyczne.

Zajęcia dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat.

Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.

Na zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

 

Zródło: https://www.regnum.bydgoszcz.pl/aktualnosci/2018-2019/03/25/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.