Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Wielkanoc w Zielonych Arkadach

Miejsce wydarzeniaZielone Arkady, Bydgoszcz

Data wydarzenia17/04/2019

Godzina wydarzenia15:00

 

Okres wielkanocny to czas zabaw i słodyczy, tak będzie również w Zielonych Arkadach.

Odwiedź centrum w dniach 12–20 kwietnia i skorzystaj z takich atrakcji jak „zajęcze kręgle” oraz „wielkanocny krokiet” (odmiana krykieta). Do upieczenia i schrupania będą pyszne kruche ciasteczka w wielkanocnych kształtach. W strefie wypieków zapisane na warsztaty dzieci dostaną specjalnie zapakowane, samodzielnie przygotowane smakołyki. Wielkanocny Zając będzie skakał po placu eventowym w weekendy, a w swoim koszyczku będzie miał dla najmłodszych słodkie jajeczka.

Z atrakcji można skorzystać w terminach: 
poniedziałek–piątek: 15.00–19.00 
sobota–niedziela: 11.00–19.00 
Sobota Wielkanocna: 11.00–14.00

 

 

 

Źródło: https://zielonearkady.com.pl/wydarzenia/4657-wielkanoc-w-zielonych-arkadach.html

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.