Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka SPRZEDAM Inne

Atrakcja rowerowa dla dzieci i nie tylko

Miejsce wydarzeniaWyspa Młyńska, Bydgoszcz

Data wydarzenia05/05/2019

Godzina wydarzenia10:00

 

Rowerowa gra miejska już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna. Dzięki współpracy z Miastem Bydgoszcz, zorganizowano kolejną odsłonę tej imprezy, która odbędzie się 5 maja 2019 roku. 

Gra miejska to zabawa, w której celem jest rozwiązanie wszystkich ośmiu zadań. Lokalizacja części z nich zostanie wskazana w opisie zadania, inne natomiast będą zagadką. Uczestnicy muszą dotrzeć we wskazane miejsce, wykonać selfie i postępować zgodnie z instrukcją.

W ten sposób poznacie kawałek historii Bydgoszczy, spędzicie aktywnie czas i odkryjecie turystyczne walory naszego miasta.

Opłata wpisowa wynosi 5 zł i jest ona warunkiem wzięcia udziału w grze. Limit uczestników to 60 osób. Jeżeli nie zostanie wypełniony, to będzie możliwość zapisania się w dniu imprezy.

Uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymają numer startowy, ubezpieczenie w trakcie imprezy, możliwość skorzystania z przeglądu roweru przed startem oraz Mobilnego Serwisu Rowerowego w trakcie gry.
Najlepsi uczestnicy mogą liczyć oczywiście na atrakcyjne nagrody!

Zwycięzca otrzyma rowerowe gadżety o wartości 300 zł. Nagrody otrzymają również osoby, które znajdą się na drugim i trzecim miejscu.
Możliwość odebrania zestawów startowych będzie na Wyspie Młyńskiej od godz. 10:00 w namiocie organizatora.

Zabawa rozpocznie się o godz. 11:00. Karty z zadaniami będą przyjmowane do godz. 16:00.

Zapisy na stronie => b4sportonline.pl/gra_miejska/

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/364812600786306/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.