Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

Mała Akademia Ekologiczna "Z naturą za pan brat"

Miejsce wydarzeniaKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Data wydarzenia25/05/2019

Godzina wydarzenia10:00

Mała Akademia Ekologiczna – z naturą za pan brat: wycieczka do doliny środkowej Noteci.

Zajęcia kierowane są do dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

Składają się na nie: wykład/prezentacja i warsztaty. 

Tym razem w towarzystwie Dawida Kilona udacie się do doliny środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego, by na terenie włączonym do sieci Natura 2000 obserwować żurawie, czaple, bieliki i inne ptaki w ich naturalnym środowisku.

Wyjazd autokarem o godz. 10:00 (powrót około godziny 13:00), zbiórka w Salonie Hoffman KPCK – plac Kościeleckich 6 w Bydgoszczy. 

Udział w wycieczce jest całkowicie bezpłatny. Na zajęcia obowiązują zapisy (ilość miejsc ograniczona): tel. 52 585 15 02 (wew. 101), sekretariat@kpck.pl.

Warunkiem uczestniczenia dzieci w zajęciach jest obecność opiekunów. 

 

 

 

Źródło: http://www.kpck.pl/wydarzenie/mala-akademia-ekologiczna-z-natura-za-pan-brat-wycieczka-doliny-srodkowej-noteci/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.