Przedszkola Żłobki Kluby malucha Opieka Imprezy Czas wolny Dokształcanie Wakacje Sklepy Usługi Pomoc socjalna Lekarze Profilaktyka Oddam Inne

DZIEŃ DZIECKA W FILHARMONII

Miejsce wydarzeniaFilharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy

Data wydarzenia31/05/2019

Godzina wydarzenia19:00

Dobrej, szlachetnej, wieloletniej tradycji musi stać się zadość – w Filharmonii najpierw świętowały przy piosence mamy, a teraz wszystkie dzieci.

Dzieci i duże, i małe bawić będą utwory z najbardziej znanych i lubianych kreskówek oraz filmów dziecięcych.

Zaśpiewa rodzinne trio: Jacek i Patrycja Kotlarscy jedni z najlepszych polskich wokalistów, wykonujących z powodzeniem muzykę musicalową, pop czy sambę jazz i soul, oraz ich córka Natasza.  11-letnia dziewczynka naprawdę ujmuje wielkim talentem, była m.in. najmłodszą z uczestniczek The Voice Kids w 2018. Na podium dyrygenckim stanie Bohdan Jarmołowicz bardzo ceniony dyrygent, kompozytor i aranżer, w latach 1992-2017 dyrektor Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku.

 

 

 

Źródło: http://www.filharmonia.bydgoszcz.pl/blog/wydarzenia/dzien-dziecka-filharmonia-3/

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pn. "Utworzenie i prowadzenie nowoczesnej platformy internetowej służącej gromadzeniu i wymianie informacji dotyczących dzieci z obszaru LGD Zakole Dolnej Wisły" mająca na celu poprawę warunków i możliwości powstania nowych miejsc pracy na obszarze LGD "Zakole Dolnej Wisły" do 2023 r. współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.